Pszichológia és Neveléstudományok Kar

A Pszichológia és Neveléstudományok Kar 1997-ben jött létre. Jelenlegi szerkezete az akadémiai testület kinyilvánított szándékát tükrözi, amely szerint egyszerre kell lefedni az egymással tudományos és szakmai rokonságban álló szakterületeket és szakirányokat.

Magas egyetemi szabványokat vállalva és széles képzési kínálatot biztosítva a Pszichológia és Neveléstudományok Kar nemcsak a bevezető felkészítést adja, hanem folyamatos képzést is biztosít a pszichológia és neveléstudományok szakterületein. A képzési programok nyelve román, angol, magyar és német.

Intézete azoknak az egyetemi hallgatóknak a képzését vállalja fel, akik a szakképzés mellett a tanári pályához szükséges tudást és képességeket is el szeretnék sajátítani.

INTÉZETEK